СТАТТІ БЛОГУ

Наші статті

Як скласти бізнес-план - головні елементи, структура та поради
Що таке бізнес-план? Яку структуру має бізнес-план та які елементи є визначальними? Як складається бізнес-план на практиці?
Маркетингова стратегія - визначення, розробка, поради
Що таке маркетингова стратегія? Як розробити маркетингову стратегію? Які фактори брати до уваги у процесі побудови маркетингової стратегії?
Як скласти маркетинговий план - визначення, структура та поради
Що таке маркетинговий план? Яку структуру має маркетинговий план та які елементи обов'язкові для успіху? Чи існує ідеальний приклад маркетингового плану?
Бренд та брендинг у сучасному маркетингу
Що таке бренд? Чому важливо мати та пиклуватись про сильний бренд? Яке значення має брендинг для компаній у сучасних реаліях??
Капітал бренду як центральний елемент маркетингового комплексу
Що таке капітал бренду? Які переваги надає капітал бренду? Яку структуру має капітал бренду? Як створити капітал бренду?
Позиціонування як метод розбудови капіталу бренду
Що таке позиціонування? Як позиціонування співвідноситься з концепцією капіталу бренду? Як впровадити покрокове позиціонування на практиці?
Інтеграція вторинних асоціацій у позиціонування бренду
Що таке вторинні або допоміжні асоціації? Яке значення мають вторинні асоціації для споживчого сприйняття бренду? Що є джерелом для вторинних асоціацій?
Базові елементи бренду: назва, домен, логотип, слоган, персонаж та інші
Що таке базові елементи бренду? Якими є загальні та специфічні критерії відбору? Як поєднати елементи для максимізації капіталу бренду?
Еволюція маркетингового комплексу від 4P до 12P
Що таке маркетинговий комплекс? З яких елементів складається маркетинговий комплекс? Які фактори впливають на еволюцію маркетингового комплексу?
Як розробити маркетинговий комплекс - класична концепція 4P
З чого складається маркетинговий комплекс за концепцією 4P? Які стратегії, підходи та інструменти найбільш поширені для кожного елементу комплексу?
Додаткові елементи маркетингового комплексу - концепції 8P, 12P
Які елементи додаються до класичного маркетингового комплексу 4P? Яку концепцію обрати - 4P, 8P чи 12P? Чи дійсно є необхідність у такому розширенні комплексу?
Інтеграція маркетингових комунікацій для ефективного просування бренду
Що таке інтеграція маркетингових комунікацій? Які фактори впливають на вибір комунікацій для інтеграції? Як інтегрувати маркетингові комунікації у цілісну систему?
Маркетингові послуги - типи, спеціалізація, значення для бізнесу
Що таке маркетингові послуги? Чим корисна для бізнесу індустрія маркетингових послуг? Які види маркетингових послуг користуються найбільшим попитом?
Що таке цифровий або діджитал маркетинг - сегментація та використання
Що таке діджитал маркетинг? Як сегментується цифровий маркетинг і які переваги надає сегментація? До яких проблем потрібно бути готовим?
Оцінка ефективності маркетингової стратегії та маркетингового плану
Що робити після запуску маркетингового комплексу? Як оцінити ефективність маркетингової стратегії та маркетингового плану? Як зрозуміти, що маркетингові зусилля успішні?
Що таке Performance marketing - визначення, переваги та основні метрики
Що таке Performance marketing? Що є перевагами Performance marketing над традиційним маркетингом? Які основні метрики використовують у Performance marketing?
Маркетинговий аудит - аудит бренду чи аудит маркетингового комплексу
Що таке маркетинговий аудит? Що таке аудит бренду? Що таке аудит маркетингового комплексу? Як пов'язані обидва види аудиту? Що є більш корисним для маркетингу підприємства?
Афілійований або партнерський маркетинг - механізм та ефективність
Що таке афілійований або партнерський маркетинг? В чому основна ідея афілійованого маркетингу? В чому полягають переваги використання партнерського маркетингу?
Що таке аудит маркетингу та моніторинг маркетингу - в чому різниця
Що таке аудит маркетингу та моніторинг маркетингу? В чому різниця між двома поняттями? В яких випадках використовувати аудит маркетингу, а в яких - моніторинг?
Що таке диференційований маркетинг - визначення та застосування
Що таке диференційований маркетинг? Коли диференційований маркетинг найбільш ефективний? Які проблеми можуть виникнути при диференційованому маркетингу?
Автоматизація маркетингу - можливості та обмеження
Що таке автоматизація маркетингу? Які маркетингові процеси можна автоматизувати, а які ні? Як штучний інтелект змінить автоматизацію маркетингу?
Що таке вірусний маркетинг - визначення, застосування та можливі складнощі
Що таке вірусний маркетинг? Від яких факторів та характеристик залежить успіх вірусного маркетингу? Які складнощі можуть виникнути при застосуванні?
Маркетингове просування як елемент маркетингового комплексу
Що таке маркетингове просування? Чим важлива інтеграція каналів маркетингового просування? Чи достатньо лише маркетингового просування?
Інтернет маркетинг - визначення, сегментація, використання
Що таке інтернет маркетинг? Як сегментують напрямки інтернет маркетингу? Які основні інструменти використовуються в інтернет маркетингу?
Що таке маркетинг? Як бізнес-процес, як професія, як наукова дисципліна
Що таке маркетинг в бізнесі, як професія, як наукова дисципліна? Які фактори важливі, обираючи діяльність у сфері маркетингу? Які навички потрібні для успішного маркетингу?
Контент маркетинг - визначення, типи та канали застосування
Що таке контент маркетинг? Які типи контенту використовуються у контент маркетингу? Які основні канали комунікацій застосовуються у контент маркетингу?
Хто такий маркетолог? Для самосприйняття, для роботодавця, для суспільства
Хто такий маркетолог? У чому полягає значущість професії маркетолога для суспільства? Для чого потрібний маркетолог роботодавцю? Як маркетологу сприймати себе?
Email маркетинг - що це таке, основні переваги, нюанси використання
Що таке email маркетинг? Які переваги має email маркетинг над іншими інструментами маркетингу? Які проблеми має застосування email маркетингу?
Конверсійний маркетинг - визначення, інструменти, проблеми застосування
Що таке конверсійний маркетинг? Які інструменти використовуються у конверсійному маркетингу? Яких проблем потрібно уникати при застосуванні?
SMM або маркетинг в соціальних медіа - визначення, використання, проблеми
Що таке SMM? З чого складається ефективна система SMM? Які проблеми пов'язані із використанням SMM?
Лояльність споживачів бренду - значення, фактори, шляхи підвищення
У чому значення лояльності споживачів? Які фактори впливають на лояльність? Як підвищіти підтримувати лояльність споживачів?
Керування ризиками - необхідність та сучасні підходи
Для чого необхідне керування ризиками в бізнесі? Які ризики є типовими для сучасного бізнесу? Як протидіяти ризикам?
Керування кризами в бізнесі - значення концепції та основні типи криз
Для чого необхідне керування кризами в бізнесі? Які кризи є типовими для бізнесу? Чим керування кризами відрізняється від керування ризиками?
Експертна оцінка бізнес-плану, маркетингу та брендингу
Що таке експертна оцінка в плануванні бізнесу та маркетингу? Які методи застосовуються? Які проблеми виникають без професійної допомоги?
Маркетингова стратегія під час війни та воєнного стану
Чи є актуальним маркетинг під час війни? Які зміни необхідно вносити у маркетингову стратегію під час війни та воєнного стану? Якими мають бути комунікації із суспільством?
Маркетинг юридичних фірм та адвокатських об'єднань
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу юридичних фірм та адвокатських об'єднань. Які характеристики має ринок? В чому полягають особливості побудови маркетингової стратегії та маркетингового плану юридичних фірм? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг бухгалтерських та аудиторських фірм
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу бухгалтерських та аудиторських фірм. Які характеристики має ринок бухгалтерських та аудиторських послуг? В чому полягають особливості побудови маркетингової стратегії та маркетингового плану? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг архітектурних бюро та студій дизайну
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу архітектурних та дизайнерських фірм. Які характеристики має ринок архітектурних та дизайнерських послуг? В чому полягають особливості побудови маркетингової стратегії та маркетингового плану? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг IT компаній, продуктів та послуг
Допомога з розбудови маркетингового комплексу в IT секторі. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг FinTech продуктів та компаній
Допомога з розбудови маркетингового комплексу у фінтех бізнесі. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг AI продуктів та сервісів
Допомога з розбудови маркетингового комплексу AI продуктів та послуг. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг медичної клініки та медичних послуг
Допомога з розбудови маркетингового комплексу медичної клініки. Які особливості має медицина як бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг фармацевтичних виробів та лікарських засобів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу в фармацевтиці. Які особливості має фармацевтичний ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні в фармацевтиці? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг стоматологічної клініки чи практики
Допомога з розбудови маркетингового комплексу стоматологічної клініки. Які особливості має стоматологія як бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг агенцій нерухомості та ріелторів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу ріелторської агенції. Які характеристики має галузь нерухомості? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні у ріелторському бізнесі? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг об'єктів житлової нерухомості
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу житлової нерухомості. Які характеристики має галузь нерухомості? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні для житлової нерухомості? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг об'єктів комерційної нерухомості
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу комерційної нерухомості. Які характеристики має галузь нерухомості? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні для комерційної нерухомості? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг банків та банківських послуг
Допомога з розбудови маркетингового комплексу банку. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг страхових послуг та страхових компаній
Допомога з розбудови маркетингового комплексу страхового бізнесу. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг мікрокредитів та мікрофінансових організацій
Допомога з розбудови маркетингового комплексу мікрокредитів. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг готелю чи готельної мережі
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу готелю. Які характеристики має ринок готельного бізнесу? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні у бізнесі готельних послуг? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг ресторану чи ресторанної мережі
Допомога з розбудови маркетингового комплексу ресторану. Які особливості має ресторанний бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг туристичних послуг і туристичних агенцій
Допомога з розбудови маркетингового комплексу в туризмі. Які особливості має туристичний бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг косметики та парфумерії
Допомога з розбудови маркетингового комплексу на ринку косметики та парфумерії. Які особливості має ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг салону краси
Допомога з розбудови маркетингового комплексу салону краси. Які особливості має салон краси як бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг SPA центрів та салонів
Допомога з розбудови маркетингового комплексу СПА-центрів. Які особливості має СПА-центр як бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг інтернет-магазину та онлайн торгівлі
Допомога з розбудови маркетингового комплексу інтернет-магазину. Які особливості має інтернет-бізнес? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг міні-маркету або продуктового магазину
Допомога з розбудови маркетингового комплексу магазину формату "біля дому". Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг магазинів одягу, взуття та аксесуарів
Допомога з розбудови маркетингового комплексу магазинів одягу, взуття та аксесуарів. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг ковбасних виробів та м' ясних делікатесів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу товарної категорії ковбасних виробів та делікатесів. Які характеристики має ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг бакалійних товарів
Допомога з розбудови маркетингового комплексу бакалійних товарів. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг заморожених напівфабрикатів
Допомога з розбудови маркетингового комплексу заморожених напівфабрикатів. Які особливості має бізнес у такому форматі? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг фітнес-клубу чи тренажерного залу
Допомога з розбудови маркетингового комплексу фітнес-клубу. Які особливості має фітнес індустрія? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг в агробізнесі - зміна світогляду та підходів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу в агросекторі. Які характеристики має аграрний ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні у агробізнесі? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг на ринку автозапчастин та автотоварів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу автотоварів. Які характеристики має ринок автозапчастин? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг автомобільних СТО та автосервісів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу СТО чи автосервісу. Які характеристики має ринок автосервісу? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг автосалонів та автомайданчиків
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу автосалону. Які характеристики має автомобільний ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні а продажах авто? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг меблів та меблевих магазинів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу на ринку меблів. Які характеристики має ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг будівельних матеріалів та інструментів
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу на ринку будівельних матеріалів, інструментів та обладнання. Які характеристики має ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.
Маркетинг товарів для дому та побуту
Професійна допомога з розбудови маркетингового комплексу на ринку товарів для дому. Які характеристики має ринок? Які маркетингові стратегії найбільш ефективні? Ми знаємо і допоможемо.

Контакти
Отримувати новини
© 2017 DiNANTA
Made on
Tilda