ЦІНОВА ПОЛІТИКА

ВАЖЛИВО
Вартість послуг у сферах маркетингу та планування бізнесу значною мірою залежить від ступеню складності виконання робіт та зумовлена специфікою кожної конкретної галузі та ринку, конкурентним середовищем, поточним станом маркетингу замовника тощо. Дізнатись вартість послуг можна після оформлення запиту на сторінці "Контакти" та телефонної розмови з нашим спеціалістом щодо потреб клієнта. Водночас наша цінова політика є гнучкою та передбачає наступні підходи до ціноутворення.

Наші тарифи

  • Фіксований

    Фіксована вартість робіт застосовується у випадках, коли роботи передбачають створення фінального результату у вигляді розробленої маркетингової стратегії, бізнес-плану, бренд-платформи, позиціонування та маркетингового комплексу за умови, що складність та вартість робіт можна орієнтовно визначити заздалегідь
  • Покроковий

    Покрокова тарифікація робіт застосовується тоді, коли неможливо завчасно передбачити ділянки робіт, які потребують уваги, та оцінити майбутній обсяг необхідних робіт та послуг. Замовник поступово затверджує ділянки докладання зусиль, виходячи з їх доцільності, та сплачує вартість робіт покроково
  • Абонентський

    Абонентське обслуговування актуальне для клієнтів, які потребують постійної маркетингової підтримки у процесі щоденної господарської діяльності, а також швидкого реагування на виклики та загрози. Абонентський тариф передбачає регулярну щомісячну оплату фіксованої суми незалежно від обсягу робіт

Популярні статті блогу
Як скласти бізнес-план - головні елементи, структура та поради
Що таке бізнес-план? Яку структуру має бізнес-план та які елементи є визначальними? Як складається бізнес-план на практиці?
Маркетингова стратегія - визначення, розробка, поради
Що таке маркетингова стратегія? Як розробити маркетингову стратегію? Які фактори брати до уваги у процесі побудови маркетингової стратегії?
Як скласти маркетинговий план - визначення, структура та поради
Що таке маркетинговий план? Яку структуру має маркетинговий план та які елементи обов'язкові для успіху? Чи існує ідеальний приклад маркетингового плану?
Бренд та брендинг у сучасному маркетингу
Що таке бренд? Чому важливо мати та пиклуватись про сильний бренд? Яке значення має брендинг для компаній у сучасних реаліях??
Капітал бренду як центральний елемент маркетингового комплексу
Що таке капітал бренду? Які переваги надає капітал бренду? Яку структуру має капітал бренду? Як створити капітал бренду?
Позиціонування як метод розбудови капіталу бренду
Що таке позиціонування? Як позиціонування співвідноситься з концепцією капіталу бренду? Як впровадити покрокове позиціонування на практиці?
Інтеграція вторинних асоціацій у позиціонування бренду
Що таке вторинні або допоміжні асоціації? Яке значення мають вторинні асоціації для споживчого сприйняття бренду? Що є джерелом для вторинних асоціацій?
Базові елементи бренду: назва, домен, логотип, слоган, персонаж та інші
Що таке базові елементи бренду? Якими є загальні та специфічні критерії відбору? Як поєднати елементи для максимізації капіталу бренду?
Еволюція маркетингового комплексу від 4P до 12P
Що таке маркетинговий комплекс? З яких елементів складається маркетинговий комплекс? Які фактори впливають на еволюцію маркетингового комплексу?
Як розробити маркетинговий комплекс - класична концепція 4P
З чого складається маркетинговий комплекс за концепцією 4P? Які стратегії, підходи та інструменти найбільш поширені для кожного елементу комплексу?
Додаткові елементи маркетингового комплексу - концепції 8P, 12P
Які елементи додаються до класичного маркетингового комплексу 4P? Яку концепцію обрати - 4P, 8P чи 12P? Чи дійсно є необхідність у такому розширенні комплексу?

Контакти
Отримувати новини
© 2017 DiNANTA
Made on
Tilda