ПРИВІТАННЯ
ВІД МЕНЕДЖМЕНТУ

Шановні друзі!

Вітаємо на сторінках нашого сайту та, користуючись нагодою, хочемо звернути увагу на деякі аспекти нашої співпраці з клієнтами, а саме на нашу філософію ведення бізнесу, наші цінності та принципи. Оскільки саме ці аспекти є фундаментом взаємовигідної та ефективної взаємодії між виконавцем та клієнтом.

Отже, по-перше, наша практика належить виключно до сфери маркетингового консалтингу та планування бізнесу, а саме до вирішення таких завдань як визначення маркетингової стратегії клієнта, розробка бренду та позиціонування, розбудова чи аудит поточного маркетингового комплексу, оптимізація маркетингових витрат, розробка бізнес-плану тощо. Це саме та ніша аутсорсингу, в якій ми є професіоналами та досягли статусу визнаних експертів. Ми не надаємо інших послуг, не маємо необхідності конкурувати з компаніями на зразок "робимо будь-що, коли завгодно, дешево", не відбираємо хліб у компаній, що працюють у суміжних нішах маркетингових та бізнес-послуг. Ми пишаємося бути справжніми професіоналами саме у галузі маркетингового та бізнес-консалтингу та здобувати стратегічні перемоги разом з клієнтами.


По-друге, ми будуємо нашу практику на засадах повної відвертості у відносинах з клієнтом. З одного боку, ми прямо вказуємо на проблемні місця у бізнесі клієнта, якщо вони є, а з іншого - ми ніколи не намагаємося знайти проблему там, де її немає. Тобто, "рожеві окуляри" чи "висмоктування проблеми з пальця" - це ті практики, яких ми завжди уникаємо. Наприклад, оцінка маркетингового плану замовника має бути максимально об'єктивною. Відхилення від об'єктивності у ту чи іншу сторону позбавляє змісту будь-які зусилля з нашого боку і може нанести непоправної шкоди бізнесу клієнта.

По-третє, у співпраці з будь-яким клієнтом ми завжди дотримуємось принципу конфіденційності, щоб максимально зберегти як інтелектуальну власність клієнтів, так і власні інтелектуальні надбання. Ми не хизуємось успіхами маркетингових комплексів та бізнес-планів розроблених для клієнтів, не розкриваємо інформацію щодо нашої співпраці заради демонстрації власної значущості, навіть не приводимо назв компаній-замовників з метою уникнення копіювання елементів маркетингового комплексу конкурентами. Дотримання правил конфіденційності сприяє посиленню взаємодовіри, що веде до більш ефективної та успішної співпраці.

Наостанок, але не менш важливо, наші експерти сповідують науковий підхід до вирішення проблем замовників. Ми пропонуємо власні методики з практично підтвердженою ефективністю, завжди вдаємося до тестування альтернативних гіпотез, приймаємо рішення переважно на основі метрик тощо. Більш детально про наші методики та підходи можна дізнатися у розділах "Послуги" та "Рішення".

Дякуємо за увагу та сподіваємось на плідну співпрацю.

Коротка біографія

Більш ніж 15 років Володимир є визнаним експертом у галузях керування маркетингом та планування бізнесу, пройшовши шлях від молодшого аналітика ринків споживчих товарів до регіонального директора з маркетингу та комунікацій по країнам СНД, Східної Європи, Близького Сходу та Африки у глобальних консалтингових та дослідницьких компаніях Nielsen та GfK. На даний момент основними сферами його інтересу є загальне керівництво бізнесом, розбудова маркетингової та комерційної складових та синергія між ними. Володимир закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка з дипломом магістра міжнародних економічних відносин, після чого продовжив навчання в університеті Хітоцубасі (Токіо, Японія), де отримав ступінь кандидата економічних наук.

Популярні статті блогу
Як скласти бізнес-план - головні елементи, структура та поради
Що таке бізнес-план? Яку структуру має бізнес-план та які елементи є визначальними? Як складається бізнес-план на практиці?
Маркетингова стратегія - визначення, розробка, поради
Що таке маркетингова стратегія? Як розробити маркетингову стратегію? Які фактори брати до уваги у процесі побудови маркетингової стратегії?
Як скласти маркетинговий план - визначення, структура та поради
Що таке маркетинговий план? Яку структуру має маркетинговий план та які елементи обов'язкові для успіху? Чи існує ідеальний приклад маркетингового плану?
Бренд та брендинг у сучасному маркетингу
Що таке бренд? Чому важливо мати та пиклуватись про сильний бренд? Яке значення має брендинг для компаній у сучасних реаліях??
Капітал бренду як центральний елемент маркетингового комплексу
Що таке капітал бренду? Які переваги надає капітал бренду? Яку структуру має капітал бренду? Як створити капітал бренду?
Позиціонування як метод розбудови капіталу бренду
Що таке позиціонування? Як позиціонування співвідноситься з концепцією капіталу бренду? Як впровадити покрокове позиціонування на практиці?
Інтеграція вторинних асоціацій у позиціонування бренду
Що таке вторинні або допоміжні асоціації? Яке значення мають вторинні асоціації для споживчого сприйняття бренду? Що є джерелом для вторинних асоціацій?
Базові елементи бренду: назва, домен, логотип, слоган, персонаж та інші
Що таке базові елементи бренду? Якими є загальні та специфічні критерії відбору? Як поєднати елементи для максимізації капіталу бренду?
Еволюція маркетингового комплексу від 4P до 12P
Що таке маркетинговий комплекс? З яких елементів складається маркетинговий комплекс? Які фактори впливають на еволюцію маркетингового комплексу?
Як розробити маркетинговий комплекс - класична концепція 4P
З чого складається маркетинговий комплекс за концепцією 4P? Які стратегії, підходи та інструменти найбільш поширені для кожного елементу комплексу?
Додаткові елементи маркетингового комплексу - концепції 8P, 12P
Які елементи додаються до класичного маркетингового комплексу 4P? Яку концепцію обрати - 4P, 8P чи 12P? Чи дійсно є необхідність у такому розширенні комплексу?

Контакти
Отримувати новини
© 2017 DiNANTA
Made on
Tilda