ПРОЦЕСИ

ВАЖЛИВО
Якість послуг у сферах маркетингу та бізнес-планування значною мірою залежить від ступеню взаємодії між замовником та виконавцем, результатом якої є поєднання знань обох сторін про ринок, конкуренцію, поведінку споживачів тощо із сучасними маркетинговими та бізнес-практиками.

Замовник надає своє бачення цілей та стратегії бізнесу, ринкової ситуації, ділиться досвідом взаємодії з клієнтами, поточними або бажаними практиками та їх результатами. Виконавець, зі свого боку, виконує необхідний аналіз, оцінює реалістичність цілей по відношенню до можливостей та бюджету, вказує на слабкі місця та знаходить ефективні альтернативи, структурує та інтегрує інструменти у ефективний маркетинговий чи бізнес-план.

Типовий робочий процес

Оформлення запиту
Потенційний клієнт заповнює форму запиту на сайті DiNANTA, де вказує назву компанії чи торгової марки разом з причинами звернення
Оцінка можливості виконання
Фахівці оцінюють причини звернення відносно поточного стану компанії чи торгової марки замовника та роблять початковий висновок щодо можливості виконання
Первинна консультація
У разі позитивного висновку щодо можливості виконання проводимо первинну консультацію, під час якої надаємо детальну інформацію щодо послуг та рішень, які можемо запропонувати
Заповнення анкети поточного стану
У разі взаємної згоди про майбутню співпрацю замовник заповнює детальну анкету про поточний стан бізнесу, маркетингу, конкуренції, очікувані результати тощо
Розробка плану робіт
Відповідно до анкети поточного стану та власного бачення проблематики фахівці розробляють план робіт, виконання яких є необхідною передумовою для досягнення поставлених цілей
Коригування плану робіт
План робіт має бути затверджений замовником після внесення зауважень та пропозицій в процесі консультацій з фахівцями DiNANTA
Виконання робіт
До основних видів робіт належать:
- інтерв'ю з керівництвом
- інтерв'ю зі співробітниками
- польові роботи
- desk-дослідження
- аналіз даних
- креативні сесії
- моделювання
- оформлення результату
Результат роботи
Фахівці DiNANTA передають результати роботи покроково з метою оперативного коригування щодо побажань та бачення замовника.
Коригування результату
Допрацювання у разі наявності зауважень та пропозицій з боку замовника
Фінальний результат
Фінальний результат оформлюється у вигляді фінального звіту чи плану

Популярні статті блогу
Як скласти бізнес-план - головні елементи, структура та поради
Що таке бізнес-план? Яку структуру має бізнес-план та які елементи є визначальними? Як складається бізнес-план на практиці?
Маркетингова стратегія - визначення, розробка, поради
Що таке маркетингова стратегія? Як розробити маркетингову стратегію? Які фактори брати до уваги у процесі побудови маркетингової стратегії?
Як скласти маркетинговий план - визначення, структура та поради
Що таке маркетинговий план? Яку структуру має маркетинговий план та які елементи обов'язкові для успіху? Чи існує ідеальний приклад маркетингового плану?
Бренд та брендинг у сучасному маркетингу
Що таке бренд? Чому важливо мати та пиклуватись про сильний бренд? Яке значення має брендинг для компаній у сучасних реаліях??
Капітал бренду як центральний елемент маркетингового комплексу
Що таке капітал бренду? Які переваги надає капітал бренду? Яку структуру має капітал бренду? Як створити капітал бренду?
Позиціонування як метод розбудови капіталу бренду
Що таке позиціонування? Як позиціонування співвідноситься з концепцією капіталу бренду? Як впровадити покрокове позиціонування на практиці?
Інтеграція вторинних асоціацій у позиціонування бренду
Що таке вторинні або допоміжні асоціації? Яке значення мають вторинні асоціації для споживчого сприйняття бренду? Що є джерелом для вторинних асоціацій?
Базові елементи бренду: назва, домен, логотип, слоган, персонаж та інші
Що таке базові елементи бренду? Якими є загальні та специфічні критерії відбору? Як поєднати елементи для максимізації капіталу бренду?
Еволюція маркетингового комплексу від 4P до 12P
Що таке маркетинговий комплекс? З яких елементів складається маркетинговий комплекс? Які фактори впливають на еволюцію маркетингового комплексу?
Як розробити маркетинговий комплекс - класична концепція 4P
З чого складається маркетинговий комплекс за концепцією 4P? Які стратегії, підходи та інструменти найбільш поширені для кожного елементу комплексу?
Додаткові елементи маркетингового комплексу - концепції 8P, 12P
Які елементи додаються до класичного маркетингового комплексу 4P? Яку концепцію обрати - 4P, 8P чи 12P? Чи дійсно є необхідність у такому розширенні комплексу?

Контакти
Отримувати новини
© 2017 DiNANTA
Made on
Tilda